poniedziałek, 25 sierpnia 2014

#MAGICSUMMER

Witajcie Kochani.!

Ostatnio bardzo dawno mnie tu nie było, a to wszystko przez problemy techniczne z internetem. Na komputerze odłączono mi Internet, podobno dlatego, iż za dużo czasu na niego traciłam. Pominę szczegół, że w te wakacje przy komputerze spędziłam naprawdę niewiele czasu, co mnie cieszy. Wyjeżdżałam do znajomych, nad jezioro i tym podobne, i spędziłam te wszystkie tygodnie naprawdę miło, w gronie najlepszych przyjaciół.Nad jeziorem tyle razy lądowałam w wodzie, wrzucana przez znajomych z pomostu, że nauczyłam się idealnie lądować, pomimo tego, iż nie umiem pływać. Tego roku zawarłam wiele nowych znajomości, które mam nadzieję utrzymywać także po rozpoczęciu roku szkolnego :DJedyny plus w położeniu mojej miejscowości?
To, że zaledwie kilka kilometrów od niej znajduje się jezioro :DOdwiedzali mnie przyjaciele, dzięki którym czas wakacyjny przeminął mi niesamowicie szybko i nadal nie mogę uwierzyć, że niedługo ponownie zacznie się szkoła, a ja będę w trzeciej klasie gimnazjalnej.
Bardzo się z tego powodu denerwuję, ponieważ zależy mi na wynikach w nauce, a wiem, że testy gimnazjalne napiszę masakrycznie słabo.

Może to brak wiary w swoje siły? A może tylko zwyczajny pech?
Nie mam pojęcia. Aczkolwiek wszelkie testy piszę zawsze bardzo słabo.

Tak dawno mnie tutaj nie było, tyle się w tym czasie wydarzyło, a ja nadal nie mam pojęcia, co tu pisać :)
Bo chyba niewiele interesuje Was to, że czas wakacyjny poświęciłam także mojemu psu XD Poniżej łapcie fotkę xdWczoraj byłam u Karoliny, właściwie na spontana i spędziłyśmy wspólnie naprawdę miło niedzielę :) Miałam okazję pobawić się w fryzjerkę i ułożyć włosy Karoli oraz jej Mamie :D Obowiązkowo porobiłyśmy sobie kilka #selfie , z czego zaledwie jedno nadaje się do pokazania Światu xD


Nie mam planów na nadchodzące dni, liczę, że spędzę je spontanicznie, najlepiej, jak się da <3 Na weekend ma do mnie przyjechać przyjaciółka Weronika z Lubonia i już nie mogę się doczekać naszej nocki.! :D

4 komentarze:

 1. świetny post i zdjęcia :D
  jestemfolta.blogspot.com skomentujesz?
  przypominam że obserwuję od jakiegoś czasu, będę częściej zaglądać i komentować :):>

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post, polajkowałam trochę na asku :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również idę teraz do trzeciej gimnazjum i już stresuję się testami ;/
  Piękne zdjęcia!

  Pozdrawiam
  kikaa-blog.blogspot.com - kliik! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Selfie to podstawa kazdego spotkania :).

  OdpowiedzUsuń